Galeria

Głogoczów

Galeria zdjęć autorstwa mieszkanki Głogoczowa, Małgorzaty Rogalskiej.

LINK DO GALERII

Szatnia szkolna

Tu mogą Państwo śledzić postępy w adaptacji pomieszczeń na szatnię i salę lekcyjną (w pomieszczeniu po szatni) w szkole w Głogoczowie.

LINK DO GALERII

Przedszkole w Głogoczowie

W tym miejscu mogą Państwo zobaczyć jak wyglądała jadalnia/korytarz Przedszkola Samorządowego w Głogoczowie w ubiegłym roku szkolnym. Po 1 września udostępnię tu zdjęcia jak powstawała niespodzianka dla tegorocznych przedszkolaków :)

LINK DO GALERII

Pielgrzymka KGW do Lichenia i Skarżyska

Zdjęcia z pielgrzymki Koła Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie do Lichenia i Skarżyska 10-11.09.2011

LINK DO GALERII

Gala SuperW Szlachetnej Paczki 2011 w rejonie myślenickim

Zdjęcia z uroczystej Gali podsumowującej akcję Stowarzyszenia Wiosna, Szlachetna Paczka 2011. Gala odbyła się 15 stycznia 2012 roku w OSP Myślenice – Śródmieście. Zdjęcia wykonał fotograf Paweł Szwajca z firmy Stopklatka.

LINK DO GALERII

12.02.2012 Walentynkowe Spotkanie ze Sztuką

W tym miejscu znajdą Państwo zdjęcia z koncertu charytatywnego pt „Walentynkowe Spotkanie ze Sztuką” z którego cały dochód został przekazany na dostosowanie łazienki dla potrzeb osób niepełnosprawnych w domu Marcinka Dzika, poruszającego się na wózku inwalidzkim małego mieszkańca Głogoczowa.  Główny organizator koncertu : Komitet Społeczny „Głogoczów Razem”

LINK DO GALERII

24.03.2012 X Powiatowy Konkurs Potraw Regionalnych pt „Koszyk ze święconym na Wielkanocnym Stole”.

Zdjęcia z Konkursu Potraw Regionalnych w którym wzięło udział Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie. Gospodynie otrzymały Wyróżnienie za udział w konkursie i nagrody rzeczowe. Konkurs ten organizowany był przez: Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach, Powiat Myślenicki oraz Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach. Nagrody ufundowało Stowarzyszenie LGD „Między Dalinem i Gościbią”.

LINK DO GALERII

 

zapraszam do obejrzenia zdjęć z realizacji projektu partnerskiego
Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie
oraz Przedszkola Samorządowego w Głogoczowie

współfinansowanego przez

w ramach Programu Wspierania Aktywności Lokalnej „Razem Możemy Więcej”

pod tytułem

„LUDOWA MODA
– GOSPODYNIE I PRZEDSZKOLAKI KULTYWUJĄ LOKALNE ZWYCZAJE”

1. Galeria zdjęć ze spotkania dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Głogoczowie oraz członkiń Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie z przedstawicielką Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka” panią Moniką Tomaszewską.

W ramach tego spotkania zobaczyliśmy film z grudniowego Koncertu Galowego ZPiT Ziemia Myślenicka oraz mieliśmy możliwość poznania z bliska różnorodności polskich tradycji i strojów ludowych.

LINK DO GALERII

2. Galeria zdjęć z warsztatów „Kwiaty z krepiny” w których wzięły udział członkinie Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie. Warsztaty prowadziła pani Halina Brzazgacz

LINK DO GALERII

3. Galeria zdjęć z warsztatów plastycznych, ceramicznych i teatralnych w których wzięły udział dzieci uczęszczające do Przedszkola Samorządowego w Głogoczowie. Tytuły warsztatów: „Kolorowe ptaszki”, „Malowanie na szkle”, „Maki i bławatki”, „Na krakowskim rynku”. Warsztaty plastyczne i teatralne prowadzi pani Renata Ćwierz. Warsztaty ceramiczne poprowadziła pani Iwona Jesień.

LINK DO GALERII

4. Galeria zdjęć z warsztatów „Filcowe korale” oraz warsztatów przygotowujących występ członkiń Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie na Jarmark Rodzinny, który odbędzie się 23 czerwca za szkołą w Głogoczowie.

LINK DO GALERII

5. Galeria zdjęć z Jarmarku Rodzinnego, który odbył się w Głogoczowie 23 czerwca 2012. Impreza ta była podsumowaniem projektu „Ludowa moda – Gospodynie i Przedszkolaki kultywują lokalne zwyczaje”.
Autorzy zdjęć: B. Cwynar, A. Łukasik, G. Głąb, N. Nowacka

LINK DO GALERII

6. Druga galeria zdjęć z Jarmarku Rodzinnego, który odbył się w Głogoczowie 23 czerwca 2012. Impreza ta była podsumowaniem projektu „Ludowa moda – Gospodynie i Przedszkolaki kultywują lokalne zwyczaje”.
Autorzy zdjęć: M. Tylek, P. Łętocha

LINK DO GALERII

7. Galeria zdjęć z ZAPUSTÓW, które odbyły się tradycyjnie w dniach 16/17 lutego 2015 roku w Głogoczowie. Zapustnicy – członkinie Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie wraz z zaprzyjaźnionymi ze Stowarzyszeniem panami :)

LINK DO GALERII