Kupując w internecie można wesprzeć Głogoczowskie Gospodynie!

SGW

Szanowni Państwo,

od dziś kupując w wybranych sklepach internetowych mogą Państwo wesprzeć działalność statutową Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie. Jak to działa?

1. Zawsze, gdy chcesz zrobić zakupy online wejdź na fanimani.pl. Wybierasz Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie. Można wejść od razu przez stronę Stowarzyszenia: https://fanimani.pl/zbieramy/stowarzyszenie-gospodyn-wiejskich-w-glogoczowie/

Twój wybór zostanie zapamiętany, możesz go w przyszłości zmienić.

2. Wyszukaj na fanimani.pl sklep internetowy,
w którym chcesz zrobić zakupy, kliknij w logo sklepu, a następnie przejdź na stronę sklepu przy pomocy przycisku

3. Zrób zakupy, a wskazany na stronie https://fanimani.pl/sklepy/  procent wartości transakcji zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie. Z czasem będziesz mógł śledzić na fanimani.pl historię Twojego wsparcia.

Co ważne – zakupy przez stronę FaniMani – nic Państwa dodatkowo nie kosztują! Nie ma prowizji! To sklep przeznacza część swojego zysku na wsparcie wybranej organizacji!

 

Pozyskane fundusze Stowarzyszenie przeznaczy na realizację celów statutowych, w tym m.in. na wkład własny do projektów realizowanych przy dofinansowaniu środków zewnętrznych, ale także na zakup brakujących elementów stroju ludowego i sprzętu kuchennego pomocnego przy występach na konkursach kulinarnych (m.in. termosów)

jaktodziała_bezedycji_A4_7HxKhNr

DZIĘKUJEMY!!